Anasayfa » Hizmetler » TSEK ( Kritere Uygunluk ) Belgesi
TSEK ( Kritere Uygunluk ) Belgesi

Ürün üreten firmaların ürünleri ile ilgili standart bulunmayan; fakat TSE Ürün Uygunluk belgesi yerine geçen kritere uygunluk belgesidir.

TSEK kritere uygunluk belgesi alan belgeli firma var ise o TSE kriteri üzerinden başvuru yapılarak TSEK Belgesi almak işlemleri gerçekleştirilir.

Eğer ki firmanın üretimini yapmakta olduğu ürün Türkiyede ilk defa üretimi yapılan bir ürün ise TSEK Kritere Uygunluk Belgesi almak için TSEK Kriteri formatında hazırlanıp TSE Ankara Belgelendirme Müdürlüğüne başvuruda bulunularak TSEK Kriterinin yayınlaması süreci tamamen firmamız TSE Danışmanları tarafından gerçekleştirilir.

TSEK Kriteri Uygunluk belgesi almak için başvuruda bulunularak üretim yeri incelemesi ve muayene ve deney işlemleri gerçekleştirilerek TSEK Kriteri Uygunluk belgesi alınır.

TSEK Belgesi maliyeti hakkında bilgi almak,tsek belgesi başvuru sürecini öğrenmek,tsek belgesi almak sorumlulukları hakkında bilgi sahibi olmak istiyorsanız tsek belgesi danışmanlık hizmeti için firmamız uzmanlarına ulaşabilirsiniz.