Anasayfa » Hizmetler » Hakkımızda
Hakkımızda

ICC Çözüm Grup Danışmanlık işbirliği yaptığı kurumlara, kurumların ihtiyaçları doğrultusunda ürün belgelendirme,ithalat izinleri,hizmet yeri belgelendirme,yatırım teşvik belgesi,devlet destekleri,bakanlık izinleri ve sınai mülkiyet hakları danışmanlığı konularında hizmet vermektedir.

ICC ÇÖZÜM GRUP DANIŞMANLIK; ülkemizde kalite bilincinin yerleşmesine katkı sağlamak, ulusal ve uluslararası kabul görmüş mevzuatlar, kurallar ve standartlar çerçevesinde ülkemiz ekonomisine bilgi üreterek ve bu bilgiyi ölçek ekonomilerine katma değer sağlayacak şekle dönüştürerek hizmetinize sunar.

TEST

Misyon

Ana uzmanlık alanlarıyla kısa zamanda doğru bilgi kaynağını sunarak, müşterilerimize ait şirketlerin performanslarını ve kalitelerini artırmakla beraber “ Bilgi, güçtür” ilkesinden yola çıkıp, şirket stratejilerine ve yönetimlerine katkıda bulunarak, üretimde ve rekabette firmalar arasında öne çıkarmaktır.

Vizyon

Türkiye Cumhuriyeti Devletinin tüm bölgelerinde kalite kültürünü benimsemiş, rekabetçi kurum ve kuruluşlar yaratılmasına katkıda bulunarak, tecrübeli ve bilgili ekibiyle ilk akla gelen ve tercih edilen şirket olmaktır.